"Tajemná osoba"

8. září 2014 v 4:40 | Kájuš |  Povídky
Stojím ve stínu. Cítím osamnělost,ztrátu a smutek. Kolem mě procházejí lidé se skloněnou hlavou a vůbec si něvšímají, že tu jsem. Vše je na jednou temné. Svítí jen jedna lampa,začíná ticho. V uličce najednou prázdno. Rozhlížím se a vejdu do světla,které vrhá lampa. Objeví se v dáli člověk. ,, Ha-Haló. Nevíte co se tu děje? " zakřičím. Koukne se na mne a zmizí. ,,C-Co se to tu děje? " Promnul jsem si oči a znova se ohlédl po tom muži.
Dlouho v uličce nepobydu a vyrazím na delší noční procházku. Slyším,kousek opodál,sanitku. Rozeběhnu se. uvidím pár záchranářů,klečících u těla.Zahlédnu tam i krásnou,uplakanou dívku. Popojdu blíže k tělu, nikdo se po mne neohlídne abych šel pryč. Zarazím se. Ten muž....ta dívka..To nemůže být...ale jakto?! .. Ten muž!... Jsem já! ...Určitě to musí být jen špatný sen.
Pokleknu,ohlédnu se na dívku. Ta dívka,moje manželka Karolína!
Vstanu a jdu k dívce. Snažím se jí pohladit po tváři,však ona ucítí jen zimu a dá si svou dlaň na tvář, její ruka projde mou. ,,Miluji tě! " pošeptám jí do ucha.
Políbím jí do vlasů a s brekem odejdu do věčného klidu. Budu na ní navždy dávat pozor .


Ha! Na tuhle povídku si ze starého blogu moc dobře vzpomínám :D Je to už tři roky co jsem jí napsala a teďka, když jí čtu, mi připadá jako pěkná blbost :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Soo Soo | Web | 17. března 2015 v 10:52 | Reagovat

No je to pěkná blbost :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama