"Aféra jménem Sauli"

8. září 2014 v 4:49 | Kájuš |  Povídky
Tak tahle povídka, vznikla ještě když jsem byla totální fanoušek Adama Lamberta ( a pořád jím ještě jsem :3 :D ). Pokud někdo nesnáší povídky typu kluk+kluk, nečti to dál. Děkuji za pochopení a neřešte gramatické chyby, přeci jenom tou dobou mi bylo...13 let. :D

Adam se porozhlédl po prázdném jevišti.Nikdo tam nebyl jenom on,bylo ticho a svítil jeden jediný reflektor. Rozmýšlel,jestli si má vybrat spíše Tommyho nebo Sauliho. Cítil že bude lepší si vybrat Sauliho ale stejňak ho to táhlo k Tommymu. S ním strávil více pěkných chvilek zatímco se Saulim jenom postelové hrátky. S Tommym se cítil v bezpečí a cítil že ho má někdo opravdu rád. Najednou uslyšel kroky po pódiu. Poohlídl se a stál tam Tommy.Byl uplakaný a Adam ho ihned šel utěšit. ,,Co se stalo? " ,,Nic... Jsem jenom smutný že už tě nikdy neuvidím " Adam se na něj šokovaně koukl a Tommy začal opět brečet. Oční tužka byla rozmazaná pod očima,která vypadala jako kdyby to byl monokl. Objali se. ,,Jakto že už se nikdy neuvidíme? " Tommy mlčel a po chvíli řekl ,, Musím se odstěhovat,kvůli jiné kapele " ,,Ja-Jakto? ty odcházíš?! Proč si nic neřekl? " řekl Adam s vystrašeným hlasem. Vzal Tommyho za ruku a odešli z pódia.
Bylo okolo jedné noci a ti dva se procházeli po Los Angeles. Adam uviděl otevřený bar.Pozval Tommyho na sklenku a vešli. Sedli si k baru a objednali si martini. Popíjeli a povídali si. Adam šel po chvíli na záchod,když zašel Tommy se zvedl a šel za ním. Přišel k němu,dal mu ruku na krk a políbil ho. Adam se přitiskl jak klíště a chytl ho za jeho blonďaté vlasy. Tommy zasténal. zalezli do kabinky aby měli více soukromý ( :D ) . Začali si svlékat košile a nakonec došlo i ke kalhotám. Tommy pomalu začal slézat po Adomovi hrudi dolů. Adam cítil jak ho jemně ale příjemně šimrá po bříšku. Tommy dál sklouzával k jeho dolním partiím. Stáhl boxerky s Homerem Simpsonem a Adam ucítil ten příjemný pocit. Zasténal. Po chvíli dokončili to, co předtím začali. Oblékli se a vyšli ze záchodků a měli ruku v ruce. Ostatní se na ně dívali se zvláštními výrazy. Oni dva se opět posadili k baru a objednali si něco tvrdšího. Tommy se na Adama podíval a řekl ,, Víš ty co? Nikam nejedu! Přece tě tu nenechám samotného a obzvlášť vůbec se mi nechce opouštět GlamFamily! :) " Adam ho s radostným výkřikem objal. Ale najednou si uvědomil že tu je menší problém...Sauli... Uvědomil si že k němu vůbec nic necítí a už se s ním dál setkávat nebude! Přeci jenom je z daleka a musel by utrácet za cesty letadlem. Za to Tommyho má hnedka vedle sebe :) Tommy vstal a zašeptal Adamovi do ucha jestli nechce jít k němu. Adam přikývl a vyplázl z ničeho nic jazyk jako pes. Zaplatili a šli.
Když došli k Tommymu tak se Adam shrozil jaký tam je bordel. Aspoň že ta postel byla čistá ale všude po zemi se válely krabičky od cigaret,oblečení a šminky. Adam si sundal boty a opatrně šel k posteli.Zatím co Tommy prostě nohou odsunoval všelijaký bordel a udělal tím cestičku. Oba dva se připravili do postele a chtěli jít na věc. Jenže Tommy musel jít ještě na záchod, ale než přišel, tak Adam usnul. Tommy se ho snažl probudit ale on spal tak sladce a tak tvrdě že ho radši nechal být.
Když se Adam ráno vzbudil,tak první co uviděl bylo jak Tommy má v hubě cigáro a nese mu snídani. Adam neměl rád ten kouř z cigaret, ale i tak mu dal pusu. Tommy si k němu lehnul a koukal na něj. Adam viděl že má hlad a nechápal proč si neodnesl taky jídlo. Koukl na něj a dal mu kousek ze své snídaně. Tommy byl rád že myslí i na něj. Když se Adam oblékl ta mu dal Tommy pusu na rozloučenou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama